Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očekávaný rozhovor s Jájou!

6. 9. 2007
Co vás přivedlo se vydat na takovou dalekou cestu?
(smích)No tak na takovou dalekou cestu mě přivedla moje kamarádka,která mi nabýdla,jestli bych s ní nechtěla jet do Pákistánu.Do Himalájí na trek.
V jaké nevyšší výšce jste se ocitla?
Tak v největší výšce jsme byly na eee Peiskempu,což je základní tábor pod horou K2-dvojkou,která má tuším 8868 m,ale já jsem se ocitla ve výšce pouze 5135 m.
Jaké pocity byly v té výšce?
Pocity ve výšce,jo?Tak my jsme před tím dnem došli do Konkordie,která je 4600m vysoko a by jsme se dobře aklimatizovaly,tak jsme druhý den šli na horu do to Peiskempu.Když jsme došli na horu,tak mi asi hodinu bolela hlava a to mě pak přešlo,jinak pocity to byly nádherné,hora je krásná.Měli jsme krásný počasí,svítilo sluníčko.V Peiskempu byla expedice česká.Ostraváci,kteří lezli na horu a ty nás mile přivítaly,udělali nám oběd a pak jsme zase šlapali dolů.
Jaká je tam příroda?Jaká zvířata tam byla?
No,tak hory jsou vyprahlý,kamenitý.Zvířata,viděli jsme ňáký,ňáký sviště nebo ňáký myši a v přírodě volně.Ptáci tam zpívaly a jinak dd...no...nahoře no zpívaly tam ptáci.Tam byly takové malé oázy okolo vody,když tekla jako z tý horykdyž tekla vlastně ze shora do úpatí voda.No a jinak tam byly místní jaci,koně,osli,kozy,slepice.
A jaký byl Váš nejhezčí zážitek?
Nejhezčí zážitek,jo?No,cha cha cha.Nejhezčí zážitek.No tak přemýšlím.Celé to bylo moc hezké,to chození,ale eee no to je těžký.Cha cha cha cha cha cha.No tak nejhezčí zážitek jsem měla z té přírody a z lidí,protože tam byly hrozně milí lidi,což jsem byla mile překvapena.
Děkuju za rozhovor :)
Prosím
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář