Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flat Out and Flat Out 2

19. 12. 2007

V tomto článku mluvím za všechny Flat Outy!Flat Out je ve své kategorii (závodní) nejlepší (myslím tím dvojku) hrou na světě.Flat Out nejsou jenom nudné závody,ale také derby a házení řidičem.Ve Flat Out se dobře níčí auta.Dvěma slovy: ,,Nekončící zábava".Spousta různých tratí,derby lokací a minher.

Rozbité závody

Ve Flat Out se pořádně vymlátíte i na dráhách.Tisíce objektů,které můžete zničit a za ně následně dostat nitro.Nitro se dostává i za skoky a bourání.Spousta aut tří tříd(Flat Out 2) - derby auta,sportovní auta a cestovní auta.Auta lze všeljak vytuningovat až k maximální rychlosti a odolnosti.

Masakr v derby aréně

Moje nejoblíbenější disciplína.Vyhrává ten,kdo přežije.Tady se bourání fakt hodí.Zde jsou táké spousta objektů,které můžete rozmlátit na kousíčky.

Šílené minihry

Nejzábavnější a nejoriginálnější jsou vrhy řidičem ve dvanácti bláznivých minihrách.Kde si řidič snad přeláme všechny kosti...

Multi-player

Ano,čtete správně,ve hře bohůžel není multi-player na jednom počítači,ale na internetu.Bohůžel chybí chat.Snad to všechno nový Flat Out: Ultimate Carnage napravý.

Jedním slovem - DOPORUČUJI!!!
Teď dokonce brzy vyjde datadisk k Flat Out2 Flat Out: Ultimate Carnage.

P.S.:A kdyby jste si opravdu chtěli některý z dílů Flat Out koupit,doporučuji si koupit
na www.topcd.cz "Flat Out Gold",kde jsou oba dva díly za výhodných 299 kč!Ultimate Carnage si také můžete koupit již teď za stejnou cenu (zatím pouze po internetu na stránkách www.topcd.cz).

Hodnocení: 10/10

Jedinečné minihry,derby,závody atd..To všechno v jedné hře!

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář